Silk'n Silhouette Yeni Bir Devrim !

Merhabalar:)))Tavsiye kanalı aracılığıyla tanıştığım muhteşem bir ürünle sizleri de tanıştırmak istiyorum.  Cerrahi müdahale olmadan sıkılaşmak ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için  süper bir buluş diyebilirim. Benim ilgimi en çok çeken tarafı ise sıkılaşmak  oldu:) 2 aydır düzenli olarak spor yapmama rağmen hala istediğim sıkı vücuda ulaşamadım  destek şart diye düşünürken mail kutuma gelen haberle çok mutlu oldum. Sıkılaşacağım sonundaa  diyerek  bu ürünü hemen denemek  istedim :) 
Gerçekten işe yarıyor mu diye merak edenler içinse kesin sonucu vermem biraz zaman alıcak gibi. Olsun  hep buralardayız nasıl olsa  olumlu veya olumsuz mutlaka yazıcam :)) 

       
Gelelim  ürün bilgilendirmesine ;      
Silk’n Silhouette nasıl çalışır?Bi-Polar RF Enerjisi – LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi güçlerini birleştirerek cildi ısıtır ve cildin epidermis – yağ tabakasına dek bütün katmanlarına ulaşır. Cilt kompleksindeki lifler sıkılaşır ve gerginleşir. Silhouette cildi içten dışarıya doğru görünür şekilde gerginleştirir. Cildiniz gençleşir ve kendini yeniler.
Vücudunuzun her bölgesine 15 dakika  uygulanabilir.
                                    
    
Silk’n Silhouette doktorlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tıbbi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi klinik testlerden geçmiştir. Testler vücudun çeşitli bölgelerinde yapılmış, kullanımın güvenli ve etkili olduğu anlaşılmıştır.
                                     

  İlk kullanımımda açıkçası  paniklemiştim.  Isı yayması beni biraz  korkuttu ama umduğum gibi birşey çıkmadı ortaya çok hafif bir ısı yayıyor. Kullanımı  kolaylaştırmak için kutu içerisinden  kayganlaştırıcı jelde çıktı daha ne olsun:) 
Gelelim  en güzel noktayaa :)))  Evet  tavsiye kanalı takipçilerimi de unutmadı  tabii ki .. 

Kutunun içinden  süslü püslü hanımlar içinde indirim kuponları çıktı. Silk'n Silhouette kullanım sürecimde çok güzel yarışmalar ve kampanyalar hakkında sizleri sosyal medya üzerinden bilgilendirmeye devam edeceğim:)
Anneler günü içinde güzel bir sürprizleri var:) Sadece hepsiburada.com sitesinde geçerli 250 tl değerinde hediye çeki:))
                           
    
Eğer siz de evinizde selülitten kurtulma,sıkılaşma programına başlamak istiyorsanız  hepsiburada.com üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Silk'n Silhouette Türkiye satış fiyatı  799TL.Sevgiler:)❤️

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder