Bonusbay.com.tr Alışverişim :)Herkese merhaba:) Sizleri benimde yeni keşfettiğim çok güzel bir sistemle tanıştırmak istiyorum:) Son birkaç yıldır mağaza mağaza gezerek alışveriş yapmayı bıraktım. Her istediğime bir tıkla ulaşabildiğim internet sitelerine yöneldim.Veee  yaptığım her alışverişte kazanç sağlayabildiğim Bonusbay ile tanıştımm. Yüzlerce mağazaya tek tıkla ulaşabiliyoruz:)  
    

Bende denemek amaçlı alışveriş yapmak istedim ve tabii ki pembe birşeyler seçme ihtiyacı duydum:) Siteye öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekiyor güzel yanı ise hemen sadece saniyeler içinde Facebook hesabınızla da üye olabiliyorsunuz. Üye olmak için hemen bu linke tıklayabilirsiniz.

Aşağıda gördüğüz pembesine bayıldığım babetleri kendim için, siyah topuklu modeliyse arkadaşım için Bonusbay üzerinden giriş yaptığım mecrea.com ‘dan satın aldık.
Bir başka güzel haber de Bonusbay’de aklınıza gelebilecek tüm sitelerin mağazalarını bulmanız mümkünJ

Bonusbay’ingenel çalışma sistemi,  yaptığımız alışverişlerin mağazalara göre belirlenmiş olan iade oranlarına göre kazanç elde edilmesidir. 

Mecrea.com da bu %3 tü.Bonusbay  sağladığı bu kolaylıkla, alışverişimi yaptıktan sonra 3.80 tl  hesabıma iade edildi. En güzel yanı ise bu tutar 30 tl yi geçtiğinde bonusbay.com.tr üzerinden kendi hesabımıza aktarabilmemiz ve istediğimiz gibi  kullanabilmemiz:)  


 
Gelelim alışveriş aşamalarımıza :)

      İlk önce bonusbay.com a buraya tıklayarak üye oluyoruz ve  hesabınıza 10 tl bonus yükleniyor 
      


        Bünyesinde yüzlerce alışveriş sitesi barındıran sistemden istediğimize tıklayarak  alışverişimizi yapıyoruz.


 
                 
Vee alışverişimizi tamamladığımızda  hesabımıza paramız iade ediliyor

 


Enn çok mutlu olduğum ise siparişlerim bir gün içinde bana ulaştıı:)) Hadi sizde hemen buraya tıklayarak alışverişlerinizden kazanmaya başlayın.

 İşte bizim süslü püslü ayakkabılarımız:) 

                                                                               Sevgiler:))

 
1 yorum:

  1. beğendim güzel günlerde giy hemen bakacağım paylaşım için teşekkürler.

    YanıtlaSil